top of page

Zaprojektuj biurko na wymiar dopasowane do Twoich potrzeb

Od lat staramy się zapewnić Państwu komfort podczas pracy i nauki, wyposażając wnętrza wielu pomieszczeń w biurka elektryczne na wymiar. Umożliwiamy Klientom zaprojektowanie własnego biurka o regulowanej wysokości, pozwalającego zachować wygodę w każdej sytuacji. Zamówienia te są dla nas bardzo ważne, gdyż zawsze staramy się zapewnić Państwu jak
najlepsze warunki pracy lub nauki.

Zamawiam biurko

Zaprojektuj biurko o różnych kształtach i warianty materiałowe

Od lat staramy się zapewnić Państwu komfort podczas pracy i nauki, wyposażając wnętrza wielu pomieszczeń w biurka elektryczne na wymiar. Umożliwiamy Klientom zaprojektowanie własnego biurka o regulowanej wysokości, pozwalającego zachować wygodę w każdej sytuacji. Zamówienia te są dla nas bardzo ważne, gdyż zawsze staramy się zapewnić Państwu jak najlepsze warunki pracy, nauki lub rozrywki – stworzymy również biurko gamingowe elektryczne na zamówienie. 

Zapytaj o wycenę

Stelaż CLASSIC

Stelaż BASIC

Stelaż STANDARD

Stelaż PREMIUM

_1os_przelotka_lewa____imported_-os_grey_1_png_001_edited_edited.png
AK2YJHT-A-H (1).jpg
AK2YJYT-A-F (2).jpg
AK2YJRT-ZF3 (1).jpg

Prostokątny

prostokatny.png

Zaokrąglony

zaokraglony.png

Ergonomiczny

ergonomiczny.png

Biurko na wymiar - zaprojektuj biurko dla Ciebie

Idealne biurko umożliwia wygodne użytkowanie, pasuje do wyglądu wnętrza, w którym się znajduje i pozwala przyjąć ergonomiczną postawę. W Motiondesk możesz samodzielnie zaprojektować wymarzone biurko na wymiar – klasyczne lub z elektryczną regulacją wysokości, a także biurko narożne na wymiar. Biurko na zamówienie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb jest świetnym rozwiązaniem, jeśli pracujesz z domu, pasjonujesz się grami komputerowymi lub szukasz wyposażenia do biura, które zwiększy efektywność i poprawi komfort obsługi komputera Twoim współpracownikom.

Blat biurka na wymiar

Jednym z kluczowych elementów przy zamawianiu biurka na wymiar jest wybór rodzaju blatu. W naszej ofercie znajdziesz ponadczasowe blaty wykonane z litego drewna dębowego o wysokiej trwałości oraz nowoczesne blaty wykonane z wysokogatunkowych płyt MDF i płyt meblowych dostępne w różnych kolorach. Jesteśmy producentem biurek z regulowaną wysokością, dlatego uczestniczymy w procesie ich powstawania od momentu przyjęcia zamówienia aż po ostatni etap prac. Nasi stolarze dopracowują każdy szczegół, przygotowując wybrany rodzaj blatu – nadają mu wymiary i kształt, który spełni Twoje oczekiwania. Jeśli szukasz biurka narożnego na wymiar lub modelu o tradycyjnym kształcie blatu – dobrze trafiłeś.

Blat biurka na wymiar - jaki wybrać kształt

W naszym sklepie zamawiając biurko na wymiar, możesz wybrać jeden z trzech dostępnych kształtów blatu – prostokątny, zaokrąglony lub ergonomiczny. Ostatni z wymienionych cechuje charakterystyczne wcięcie, które umożliwia precyzyjne dopasowanie pozycji podczas korzystania z biurka i oferuje większą możliwość zagospodarowania powierzchni roboczej po obu stronach. Wielkość blatu zależy od dwóch wymiarów – szerokości i głębokości, które możesz dopasować według swoich potrzeb lub preferencji. Minimalny wymiar każdej z wymienionych długości wynosi 60 cm. Grubość blatu biurka na wymiar wykonanego z płyty MDF wynosi 25 mm, natomiast w przypadku płyty meblowej oraz litego drewna możesz wybrać jeden z dostępnych wariantów: 18 mm, 28 mm i 36 mm.

Biurko narożne na wymiar

Jeśli szukasz solidnie wykonanego biurka, a dysponujesz małym metrażem lub starasz się funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń pokoju, pomyśl o wyborze biurka narożnego na wymiar. Przy realizacji takich zamówień z jeszcze większą dbałością podchodzimy do etapu przygotowania odpowiedniego projektu, a następnie urzeczywistniamy to, co powstało w programie komputerowym, nadając naszym materiałom – drewnu lub płycie MDF odpowiednie kształty. W następnym kroku – w zależności od wymiarów zamówionego modelu – dopasowujemy stelaż i łączymy wszystkie elementy. Biurko narożne na wymiar świetnie sprawdzi się zarówno przy codziennym korzystaniu z komputera, jak i będzie idealne dla gracza. W takich modelach również mamy możliwość montażu silnika elektrycznego, dzięki któremu zyskasz możliwość automatycznego manewrowania ustawieniami wysokości blatu.

Zaprojektuj biurko gamingowe na wymiar

Biurko komputerowe o odpowiedniej wysokości i wielkości blatu umożliwia wygodne urządzenie stanowiska pasjonatów gier oraz profesjonalnych e-sportowców. W naszej ofercie znajdziesz modele, które cechuje nowoczesny design i możliwość personalizacji. Wysokość biurka jest regulowana przy użyciu mechanizmów wykorzystujących pracę wbudowanego w stelaż silnika elektrycznego (lub dwóch silników elektrycznych w modelu Premium). Dzięki tej funkcjonalności możesz zapewnić sobie wygodną postawę, która zwiększy efektywność Twoich rozgrywek i pozwoli zapobiec niekorzystnym skutkom grania na komputerze w pozycji niedopasowanej do wzrostu. Biurko gamingowe z oferty Motiondesk wyróżnia kształt blatu inspirowany wyglądem sportowych samochodów, który pozwala maksymalnie dosunąć się do krawędzi i korzystać w pełni z całej przestrzeni. Jeśli szukasz biurka o klasycznym blacie – spersonalizujemy nasze modele dla Twojej wygody i warunków, którymi cechuje się Twoja gamingowa przestrzeń.

Biurko gamingowe elektryczne na zamówienie

Każde biurko gamingowe elektryczne na zamówienie w Motiondesk może powstać według indywidualnie przygotowanego projektu. Jeśli zależy Ci, aby funkcjonalności, takie jak: krawędź live edge, kształt blatu inspirowany wyglądem sportowych samochodów lub otwór na kable zamaskowany przy użyciu przelotki znalazły się w modelu Twojego biurka – wystarczy, że poinformujesz nas o tym przy składaniu zamówienia.

Biurko gamingowe elektryczne na zamówienie możemy stworzyć dla Ciebie z blatem w innym kolorze niż trzy podstawowe dostępne zawsze w naszej ofercie – biały, czarny i pomarańczowy. Jeśli zależy Ci, aby blat Twojego biurka został wykonany w odcieniach zieleni, czerwieni, szarości lub innym – napisz do nas.
 

Zaprojektuj biurko na wymiar online

W naszym sklepie Motiondesk poza rozmiarem, kształtem i kolorem blatu możesz wybrać rodzaj stelaża. Biurko na zamówienie jest dostępne w wielu wariantach – oferujemy stelaż Classic (nieregulowany), Basic (regulowane ręcznie) oraz elektryczny w wersji Standard (stelaż z elektryczną regulacją wysokości wyposażony w jeden silnik) i Premium (stelaż z elektrycznie regulowaną wysokością i dwoma silnikami). Przy wyborze rodzaju stelaża możesz zadecydować również o jego wyglądzie. Konstrukcja i nóżki biurka dostępne są w kolorze białym, czarnym oraz szarym.

Spersonalizowane biurko na wymiar do Twojego biura

Warto zainwestować również w dodatkowe wyposażenie, dzięki któremu każde biurko komputerowe oraz klasyczne stanie się bardziej funkcjonalne i będzie się estetycznie prezentować. Naszym klientom proponujemy możliwość zakupu maskownicy, która osłoni i zabezpieczy kable, kontaktów nadblatowych lub przelotki kablowej czy kanału kablowego pod blat. W ofercie Motiondesk znajdziesz również m.in. kontenerek na dokumenty, uchwyty – na monitor oraz komputer PC i ładowarkę indukcyjną. Z takimi akcesoriami zarówno stanowisko w domu, jak i w biurze zapewni wygodę użytkowania i pozwoli Ci stworzyć miłą dla oka przestrzeń.

bottom of page