top of page

Proces produkcji biurka
krok po kroku

Zobacz jak powstaje biurko dla Ciebie

1-1.jpg

01. MATERIAŁY

Od zawsze interesowaliśmy się materiałami wysokiej jakości i tylko takie wykorzystujemy w procesie produkcji biurek Motiondesk. Wszystkie deski przeznaczone na blaty dębowe wybieramy ręcznie, dzięki czemu nasze biurka są unikalne i nigdy nie powstanie drugi identyczny egzemplarz. Drewno jest materiałem naturalnym pozwalającym na tworzenie niestandardowych rozwiązań. Nie ma dwóch identycznych desek, wszystkie różnią się liczbą sęków, usłojeniem, oraz przebarwieniami.

02. RĘCZNE WYKONANIE

Blaty przygotowywane są przez doświadczonych stolarzy, którzy zaczynają obróbkę wyselekcjonowanego wcześniej drewna. Każdy element jest obrabiany z najwyższą starannością. Wiemy wszystko o drewnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o jakość na każdym etapie procesu produkcji biurka, a naszą pracownię opuszczają produkty dopracowane w każdym szczególe.

2.jpg
3.jpg

03. WYKOŃCZENIE PREMIUM

Wszystkie blaty wykańczamy przy użyciu olejowosków. Taki sposób zabezpieczenia pozwala materiałowi swobodnie oddychać, a jednocześnie chroni blat przed wszelkiego rodzaju płynami. Olejowosk jest materiałem ekologicznym. Tworzy naturalną powłokę ochronną ukazującą piękno drewna, które będzie trwać przez wiele lat.

Proces produkcji biurka na zamówienie

Nasza produkcja obejmuje przygotowanie biurka na podstawie spersonalizowanego projektu, który jest tworzony przez przyszłego użytkownika na etapie składania zamówienia. W przypadku realizacji indywidualnego zlecenia w pierwszej kolejności dokładnie analizujemy rodzaj zamówionego biurka i elementy, które mają zostać wykorzystane. Jeśli pojawią się pytania lub dylematy związane z wyborem stelaża i blatu – z chęcią pomożemy w wyborze funkcjonalnego rozwiązania do Twojego domu lub biura. 

Produkcja biurka – montaż stelaża

Sercem biurek naszej produkcji jest stelaż, który utrzymuje całą konstrukcję i pozwala na zmianę wysokości ustawień blatu względem potrzeb i preferencji użytkownika. Klienci naszego sklepu mają możliwość wyboru jednego z czterech dostępnych wariantów stelaży – Classic, Standard, Quattro oraz Premium w trzech uniwersalnych i nowoczesnych kolorach – bieli, czerni oraz szarości. Wybór decyduje o funkcjonalności wyposażenia – wybrane modele oferują możliwość regulacji ręcznej oraz elektrycznej. Produkujemy także biurka tradycyjne nieregulowane, które również cechuje wysoka wytrzymałość i stylowy design.

Montaż blatu w procesie produkcji biurka

Następnym krokiem w realizacji zlecenia jest wybór i montaż blatu. Ze starannością przykładamy się do powstania blatu z litego drewna dębowego, płyty meblowej oraz płyty MDF. Uczestniczymy w procesie pozyskania surowców i materiałów, nadzorujemy ich obróbkę oraz sprawdzamy jakość otrzymanych wyrobów. Każdy blat przed dostarczeniem klientowi go w formie gotowego biurka przechodzi liczne kontrole jakości na każdym z etapów tworzenia

Ostatni element procesu produkcji biurka – wykończenie

Naszą misją jest dostarczenie użytkownikowi produktu premium, który cechuje wysoka wytrzymałość, nienaganna prezencja i trwałość. W celu zadbania o wszystkie te cechy z dbałością podchodzimy do procesu wykończenia blatów z litego drewna dębowego. Przy użyciu naturalnych olejowosków zabezpieczamy strukturę drewna od wewnątrz i zewnątrz. Powłoka ochronna uwydatnia naturalne walory drewna i zapobiega wystąpieniu oznak użytkowania. W efekcie zakup naszego biurka staje się inwestycją na lata, dzięki której odmienisz wymiar pracy z domu lub biura oraz zadbasz o komfort podczas innych ulubionych aktywności.

bottom of page