Krok po kroku

Zobacz jak powstaje biurko dla Ciebie

1-1.jpg

01. MATERIAŁY

Od zawsze interesowaliśmy się materiałami wysokiej jakości i tylko takie wykorzystujemy w procesie produkcji naszych biurek. Wszystkie deski wykorzystywane w produkcji blatów dębowych wybieramy ręcznie, dzięki czemu wszystkie nasze biurka są unikalne i nigdy nie powstanie drugi identyczny egzemplarz. Drewno jest materiałem naturalnym pozwalającym na tworzenie niestandardowych rozwiązań. Nie ma dwóch identycznych desek, wszystkie różnią się ilością sęków, usłojeniem, oraz przebarwieniami.

02. RĘCZNE WYKONANIE

Blaty przygotowywane są przez doświadczonych stolarzy, którzy zaczynają obróbkę wyselekcjonowego wcześniej drewna. Każdy element jest obrabiany z najwyższą starannością. Wiemy wszystko o drewnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o jakość na każdym etapie produkcji, a nasza pracownię opuszczają produkty dopracowane w każdym szczególe.

2.jpg
3.jpg

03. WYKOŃCZENIE PREMIUM

Wszystkie blaty wykańczamy przy użyciu olejowosków. Taki sposób zabezpieczenia pozwala materiałowi swobodnie oddychać, a jednocześnie zabezpiecza blat przed wszelkiego rodzaju płynami. Olejowosk jest materiałem naturalnym i ekologicznym. Tworzy naturalną powłokę ochronną ukazującą naturalne piękno drewna które będzie trwać przez wiele lat.