top of page
 • Czy biurka mają gwarancję?
  Tak, udzielamy 5-letniej gwarancji na stelaże i 2-letniej gwarancji na blaty
 • Czym różni się stelaż 1-silnikowy od 2-silnikowego?
  Stelaż 2-silnikowy posiada 2 silniki elektryczne. Dodatkowo stelaż 2-silnikowy podnosi/opuszcza się szybciej niż stelaż 1-silnikowy, oraz udźwig stelaża 2-silnikowego jest większy o 20kg niż stelaża 1-silnikowego.
 • Jak dbać o biurko dębowe?
  Meble drewniane należy pielęgnować specjalnymi woskami lub olejami, które są zawarte w nowoczesnych preparatach do czyszczenia mebli drewnianych. Drewniane meble przetrwają dziesięciolecia, jeśli potraktujemy je ostrożnie i delikatnie. Pamiętaj również aby unikać środków do czyszczenia, które nie są przeznaczone do drewna i mogą spowodować odbarwienia bądź też zniszczenia powierzchni Twojego biurka Motiondesk. W razie pytań w kwestii konserwacji zachęcamy do kontaktu z nami - z chęcią pomożemy!
 • Na stronie nie ma wymiaru blatu który mnie interesuje
  Przygotowujemy biurka o dowolnym wymiarze i kształcie. Napisz do Nas poprzez formularz kontaktowy to przygotujemy biurko zgodne z Twoim pomysłem
 • Czy oferujecie rabaty na biurka?
  Tak, oferujemy rabaty dla zamówień powyżej 5 sztuk
 • Jak biurko jest zapakowane?
  Stelaż jest zapakowany w karton wypełniony paskami poliuretanowymi. Blat pakujemy za pomocą stretchu i narożników poliuretanowych w celu zabezpieczenia blatu przed uszkodzeniami w transporcie.
 • Czy istnieje możliwość leasingowania biurek?
  Tak, oferujemy mozliwość zakupu w formie leasingu.
 • Czy przygotowujecie biurka narożne?
  Tak, na zamówienie przygotowujemy biurka narożne o dowolnym kształcie i wymiarze. Napisz do nas a przygotujemy dokładnie takie biurko jakie potrzebujesz
 • Czy przygotowujecie biurka z grubszymi blatami niż 18mm?
  Tak, na zamówienie przygotowujemy blaty o grubości 28mm i 36mm p płyty meblowej, o grubości 22mm z płyty MDF, oraz o grubości 30mm i 40mm z litego drewna
 • Jakie kolory blatów macie w ofercie?
  Na zamówienie przygotowujemy blaty z płyty meblowej w dowolnym kolorze z palety swisskrono. Możemy wykonać blat o dowolnej grubości, ale standardem u Nas jest 18mm, 28mm oraz 36mm. Dostępne kolory Blaty z płyty MDF mamy w innych kolorach, chętnie dopasujemy kolor do Państwa potrzeb. Proszę pamiętać że blat z płyty MDF od spodu zawsze jest biały - wybranym dekorem pokrywana jest jedynie góra oraz boki blatu. Blaty z litego drewna możemy zabarwić na wybrany przez Państwa kolor. Listę dostępnych kolorów chętnie wyślemy mailowo
 • Czy oferujecie transport z montażem?
  Tak, usługa transportu z montażem realizowana jest przez firmę zewnętrzną, która zobligowana jest do złożenia biurka. Montaż nie uwzględnia montażu akcesoriów z wykluczeniem przelotki kablowej oraz kontaktu nablatowego. Reszta akcesoriów montowana jest we własnym zakresie, jak i również organizacja kabli.
 • Co w przypadku uszkodzenia produktu podczas transportu?
  Zamówienia dostarczane są przez firmę zewnętrzną i wszystkie paczki są ubezpieczone. W takiej sytuacji należy sprawdzić zawartości przesyłki przy kurierze i zgłosić ewentualne uwagi w celu spisania protokołu uszkodzenia produktu. Wszystkie uszkodzenia produktu powstałe w transporcie które nie zostaną zgłoszone w protokole uszkodzenia nie zostaną uwzględnione.
 • Czy w blacie są nawiercone otwory?
  Nie, ze względu na możliwość umiejscowienia stelaża w dowolnym miejscu pod blatem i dopasowania jego położenia do akcesoriów i potrzeb klienta. W zestawie załączone są wszystkie niezbędne śruby montażowe, za ich pomocą należy przy użyciu śrubokręta/wkrętarki przymocować blat do stelaża.
 • Czy stelaże pasują do każdego wymiaru blatu?
  Stelaże na szerokość pasują do blatów od 110cm do 200cm (stelaż Premium) lub 120cm do 200cm (stelaż STANDARD). Stelaże na głębokość pasują do blatów od 60cm do 90cm. W wypadku blatu płytszego niż 60cm trzeba wymienić podpory blatu na mniejsze (podpory mają 60cm) oraz zaleca się wymianę stóp na mniejsze (stopy mają 70cm). Stopy stelaża mają długość 70cm, dlatego też przy blatach płytszych niż 70cm stopy będą wystawać poza obrys blatu. Istnieje możliwość wymiany stóp na mniejsze, w tej kwestii proszę się z Nami kontaktować indywidualnie.
bottom of page