top of page

DLA FIRM

pexels-andrea-piacquadio-925786.jpg

CO MOŻEMY ZROBIĆ?

MotionDesk zapewnia produkty, narzędzia i doświadczenie umożliwiające stworzenie przestrzeni biurowej, jakiej potrzebujesz. Nasi sympatyczni i kompetentni eksperci pomogą na każdym kroku - przy wyborze produktów, niestandardowych rozwiązaniach, czy dostawie z montażem. ​Niezależnie od tego, czy potrzebujesz większej ilości biurek regulowanych, czy ergonomicznych akcesoriów biurowych, z chęcią pomożemy przygotować najlepsze rozwiązania dla twojego biura.

LEASING I RABATY

Potrzebujesz wielu biurek regulowanych, ergonomicznych akcesoriów biurowych lub wszystkich powyższych? Oferujemy zniżki na zamówienia zbiorcze dla firm niezależnie od wielkości biura.​ Oferujemy możliwość leasingowania biurek, dzięki czemu mogą się Państwo cieszyć produktem najwyższej jakości przy niskich miesięcznych ratach.

pexels-karolina-grabowska-4386421.jpg
pexels-marc-mueller-380769.jpg

DUŻE ZAMÓWIENIE?
ŻADEN PROBLEM!

Przeprowadziłeś research, wybrałeś MOTIONDESK i postanowiłeś wyposażyć swoje biuro w nowe biurka regulowane. Chociaż montaż biurka jest łatwy, zdałeś sobie sprawę, że twój zespół nie ma na to czasu. Co teraz?

Zostaw pracę nam! Możemy dostarczyć i zmontować nasze produkty, przeszkolić Twój zespół z ich obsługi i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

 

W trakcie rozmowy poinformuj nas, że jesteś zainteresowany naszą usługą montażu, a my zajmiemy się resztą.

bottom of page