top of page

BIURKA REGULOWANE MOTIONDESK

Lider rynku biurek elektrycznych

Zaprojektuj z nami biurko regulowane klasy Premium i ciesz się z produktu najwyższej jakości przygotowanego specjalnie dla Ciebie.

lauret-removebg-preview.png

NASZE BIURKA PODNOSZONE

Tworzone dla indywidualistów.

Od momentu, gdy po raz pierwszy projekt pojawił się na desce kreślarskiej, naszą wizją zawsze było stworzenie czegoś więcej niż tylko biurka podnoszonego. Każde biurko podnoszone Motiondesk jest spersonalizowane i przygotowane z myślą o potrzebach użytkownika. Wszystkie nasze biura podnoszone są robione ręcznie na zamówienie, przygotowujemy biurka o dowolnym kształcie i wymiarze.

 

Dostarczamy rozwiązania, które pozwalają tworzyć kreatywne i ergonomiczne przestrzenie w miejscach pracy. Nasze produkty znajdują zastosowanie w gabinetach domowych, pomieszczeniach typu open space, jak i salach konferencyjnych. Biurka podnoszone wspierają komfort Twojej pracy, pozwalając dostosować stanowisko do tego jak się aktualnie czujesz i czego potrzebujesz. Nie budujemy biurek podnoszonych dla wszystkich. Budujemy biurka dla indywidualistów. 

aaaaaaaaa.jpg
UNIKALNY STYL I RĘCZNE WYKONANIE

Biurka Dębowe

Lite drewno to wyjątkowy materiał, dzięki niemu biurka podnoszone MOTIONDESK mają wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Każde biurko z litego drewna jest inne, a stelaż nadaje mu naturalnego, surowego wyglądu. To coś więcej niż kolejne biurko. To MOTIONDESK.

dab_czarny_prostokat.png
dab_2s_czarny_liveedge.png
6_finn_2s_live.jpg
61.png
WYSOKA ERGONOMIA I JAKOŚĆ

Biurka z płyty MDF

Biurka podnoszone MOTIONDESK wykorzystują materiały najwyższej jakości. Niepowtarzalne blaty z płyty MDF dodadzą elegancji i piękna każdej przestrzeni, a krawędź ergonomiczna dobrze wpłynie na ergonomikę twojego miejsca pracy.

mdf_czarny_bialy_ergo.png
mdf_2s_czarny_bialy_ergo.png
RÓŻNORODNOŚĆ I UNIWERSALNOŚĆ

Biurka z płyty meblowej

Zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Biurko podnoszone z blatem z płyty meblowej możemy dostosować dokładnie do twoich potrzeb dzięki ogromnemu wyborowi dostępnych kolorów.

92.png

OPINIE KLIENTÓW

JEDYNE W SWOIM RODZAJU

Krawędź biurka dębowego

Sprawdź czym się różni krawędź blatu prosta oraz live-edge w biurkach dębowych. Krawędź live-edge jest unikatowa, jedyna w swoim rodzaju. Możesz być pewien że nikt inny na świecie nie będzie miał takiego samego biurka jak Ty.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze biurka podnoszonego.

Znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje. Jaki rodzaj blatu wybrać? Jak wygląda ergonomia pracy? W jaki sposób produkujemy blaty drewniane? Znajdziesz tutaj odpowiedzi na większość nurtujących Ciebie pytań. Jeśli jednak nie znalazłeś tego czego szukasz to zadzwoń do Nas, chętnie pomożemy!

pexels-ken-tomita-389819.jpg
Jak wybrać materiał na biurko?

NASI KLIENCI

Jesteśmy dumni ze współpracy liderów w branży

bottom of page